Informace o nás

Chovatelskou stanici White Star Bohemia jsme založili v roce 2015. Našeho prvního psa jsme si pořídili v roce 2005, jmenuje se Lady a jde o křížence Jack Russella Terriera a jakéhosi neznámého teriéra :) Lady v sobě pravou povahu Jacka opravdu nezapře. Nejvíce miluje balónky, dokáže chytit vše, co hodíte. Nikdy se nestalo, že by nějaký nechytila, je schopná klidně skočit ze skály, jen aby ho chytila  :/ Miluje balónky tak moc, že když zrovna na výlet balónek necháte doma, ona si vždy nějaký najde. Lady je naše starší dáma a vůdce smečky :) 

O čtyři roky později jsme si pořídili našeho prvního výstavního psa Beeatlejuice Hradčanský Bandita. Beeatla jsme si nepořizovali za účelem vystavování, ale pořídila si ho dcera s přítelem, že s ním zkusí nějaký psí sport. Vyhrály to agility ;) Postupně jsme si však říkali, že když už má Beeatl PP zkusíme s ním vyrazit na výstavu ;) A tak to všechno začalo ... Beeatl bohužel nedosbíral Champina ČR, jelikož při nehodě přišel o 2 zuby a poslední potřebný titul už nezískal. Tím, jeho výstavní kariéra bohužel zkončila. Ale Beeatlovi to jistě nevadí, výstavy pro něj byly spíše za trest :( Daleko více ho baví agility a jiné psí aktivity. 

Na výstavách s Beeatlem jsem si Jacky prostě zamilovala a chtěla jsem mít také svou fenečku ;) A tak jsem si v roce 2013 pořídila Love ... Eternal Love Victory Garden ;) S Love jsme začali vyrážet i na zahraniční výstavy. Dcera s Love běhá agility, takže nejde jen o "výstavačku", ale i o spího sportovce :D

A jak už to tak bývá, když si zamilujete nějaké plemeno, jeden pejsek nikdy nestačí :D Tak jsem si o dva roky délé pořídila další fenečku Goldinku... Gentle Goldie Bohemia White Hunter. 

Až s Goldinkou jsme poznali pravou povahu JRT :D a to jsme si mysleli, že Lady, Beeatl a Love jsou teriéři každým coulem :D Goldinka svou energii převálcuje všechny :D Její energie nezná konce... A když se jí konečně vybijí baterie, je to jen na nezbytnou dobu :D Po chvíli je opět plná energie a připravená na nějakou tu psí lumpárničku ;)